Inspirirajte se party frizurama zvijezda modelinga i Instagrama!

Piše: K.L., Zagreb
Objavljeno 28.12.2017.

9

Izabel Goulart | Foto: Instagram (@izabelgoulart)

Izabel Goulart | Foto: Instagram (@izabelgoulart)

Još nije kasno za beauty inspiraciju za novogodišnju noć, 'posudite' party frizuru od zvijezda svijeta modelinga i društvenih mreža!

Nova godina je glavni, ali ne i jedini povod za pregled party frizura nekih od najpoznatijih svjetskih ljepotica, zvijezda modelinga koje posredstvom Instagrama diktiraju trendove i nadahnjuju djevojke širom svijeta.
Od egzotične elegancije Iman Hammam, čarobne Nizozemkinje egipatsko-marokanskog podrijetla, preko zavodljivog glamura slavnih partijanerica kao što je Poppy Delevigne, londonska fashionistica s njujorškom adresom boravka, pa sve do ženstvenih, bezvremenskih ideja kakve fura i Kaia Gerber, mlađahna nasljednica legendarne Cindy Crawford - ovo su frizure koje će vas potaknuti na promjene i pritom vam pomoći da zablistate u najluđoj noći u godini, ali i u prvim danima 2018., kada će mnogi nastaviti novogodišnje tulumarenje.
Gigi Hadid | Foto: Instagram (@gigihadid)

Gigi Hadid | Foto: Instagram (@gigihadid)

Inspirirajte se i slobodno iskopirajte ideje zvijezda svijeta modelinga i društvenih mreža!

Arizona Muse | Foto: Instagram (@arizonamuse)

Arizona Muse | Foto: Instagram (@arizonamuse)


Alexa Chung | Foto: Instagram (@alexachung)

Alexa Chung | Foto: Instagram (@alexachung)


Iman Hammam | Foto: Instagram (@imanhammam)

Iman Hammam | Foto: Instagram (@imanhammam)


Poppy Delevigne | Foto: Instagram (@poppydelevigne)

Poppy Delevigne | Foto: Instagram (@poppydelevigne)


Kaia Gerber | Foto: Instagram (@kaiagerber)

Kaia Gerber | Foto: Instagram (@kaiagerber)

VIŠE O TEMAMAPoppy DelevigneKaia Gerberfrizure za Novu godinuparty frizurefrizure za dugu kosufrizure za izlaske




Povezano


Kako bi poboljšala funkcionalnost stranice, CroModa koristi kolačiće (cookies). Više o kolačićima pročitajte u uvjetima korištenja.

Slažem se