Severina | Foto: Instagram (@severina)
					 Za ostatak zime - savršene zlatne gležnjače branda Creator, a za prve dane proljeća - neodoljiva žuta kožna jakna!
					Za 
Severinu je zima tek počela! Iako nam se proljetne misle sve više kreću po glavi, zima zbilja jeste tek nedavno startala i neće tek tako otići prije nego što odradi svoje. Pred nama su tri duga i hladna mjeseca, ideja o još jednom zimskom 'refreshu' garderobe zvuči kao mudar potez. Naravno, obuća je u toj misiji većini prva stavka, a Severina donosi još jednu dobru ideju.
 
Uz seriju svojih klasičnih hashtagova (#volimstosevolimo i #ljubavseljubavljuvraca), Seve se sa zimom obračunala jednom veselom i energičnom kombinacijom zaokruženom gležnjačama koje će dobro doći u siječnju, veljači, a vrlo vjerojatno i u dobrom dijelu ožujka. 
					
						
						Foto: Mass
					 
					U neodoljivoj kožnoj jakni, koja će baš u ovakvom izdanju biti proljetni krik, Seve je uskočila u trendovske zlatne gležnjače bez pete modnog branda 
Creator koje su dostupne na policama 
Mass trgovina.