Mango ima opasno dobru jaknu koja je veliki hit u studenom

Piše: I.B., Zagreb
Objavljeno prije 1 sat

0

Foto: Mango

Foto: Mango

Na Mangovom popisu bestselera ovih se dana ka samom vrhu probija jedna posebna, upečatljiva, malo drugačija tamnosmeđa maksi jakna s reverima od umjetne kože

I dok kalendarska jesen polako poprima klimatološka svojstva zime, umjetna koža i dalje vedri i oblači u svijetu mode. Posebno, naravno, kad je riječ o jaknama. takva je situacija i u Mangu, na čijoj se listi bestselera u studenom ka samom vrhu probija jedna malo drugačija jakna koja slijedi trend kože.

Mnogi su u svojoj garderobi poželjeli ovu maksi jaknu s reverima od umjetne kože koja stiže u ove sezone nenadmašnoj tamnosmeđoj boji, koja je već tjednima jedan od najvećih modnih trendova.

Ova jakna, koja osvaja na prvi pogled, dobrodošlo je osvježenje u odnosu na inače neprikosnovene bajkerske kožnjake. U znaku je predimenzioniranog kratkog dizajna te ukrižanog ovratnika sa širokim reverima, dok su joj rukavi začinjeni gumbima s manžetama. 

Mango

Mango

Upotpunjena je bočnim džepovima, kopčanjem dvostrukim gumbima, remenom u stilu kućnog ogrtača i unutarnjom podstavom, a posebnu moć daje joj potencijal nošenja na više načina, ali i kombiniranja sa širokom lepezom jesensko-zimskih komada.

Foto: Mango

Foto: Mango

Jedan je, dakle, od najvećih hitova u studenom, a ako je i vi želite vidjeti u svom ormaru, to će vas zadovoljstvo stajati 79,99 eura.

Mango

Mango

Dakle - hot or not?

VIŠE O TEMAMAjakneMangokožne jakne




Povezano